Create Account No credit card required
Synerise
Menu

Staż + Praca

Szukamy człowieka!

Który w krakowskim oddziale firmy Synerise SA, wesprze zespół pracujący nad rozwojem produktu i obsługi klientów. Zaczynamy od stażu, ale jak tylko poczujemy, że obu stronom praca pasuje, jest flow, przechodzimy na ”tryb normalnie pracujący”. Szanujemy dobra pracę, oraz swój i Twój czas poświęcony na szkolenie.

Zespół, który Cię potrzebuje, współpracuje z wiodącymi markami branży ecommerce w Polsce i za granicą. Nasi klienci potrzebują czasem wsparcia i tym właśnie zajmuje się zespół. Zarówno jeśli chodzi o wsparcie technologiczne jak i consultingowe. Mówiąc krótko, odpowiedzialny jest za mega ważną rzecz – za to jak super produkt jest odbierany przez cały świat!

Jesteśmy organizmem zbudowanym z osób o różnych charakterach, ale na pewno każdy z nas jest entuzjastą tego co robi. To jest chyba najważniejsze wymaganie. Oprócz tego:

  • dobrze by było, jakbyś wiedział/a co to kampanie mailowe, znał trendy marketingowe
  • jakbyś kojarzył/a co to OR, CTR
  • wiedział/a co to aplikacja mobilna, sklep internetowy i miał/a choćby pomysł, jak się promuje i sprzedaje w internetach
  • mówił/a dobrze po angielsku – właściwie im lepiej tym jeszcze lepiej!
  • miał/a luz i umiał/a walczyć o pomoc przy wykonaniu swoich zadań (jak lew!)
  • czuł/a, że celem jest zrobienie zadania, choćby wymagało to bardzo dużego zaangażowania
  • miał/a poczucie humoru i dystans do siebie (to na początku powinniśmy napisać!)
  • chciał/a się uczyć od innych i we własnym zakresie – pomożemy z materiałami oraz własnym doświadczeniem

Jakie są plusy pracy u nas?

Po pierwsze: zdobywasz doświadczenie będąc częścią zespołu rozwijającego produkt oraz wspierającego naszych klientów swoją wiedzą. I to wszystko w firmie, która tworzy kompleksowe rozwiązanie do obsługi sprzedaży w modelu omnichannel (poczytaj co to, dobrze wiedzieć)

Po drugie: jesteśmy jedną z wiodących takich firm w Polsce, mamy zasięg międzynarodowy, a przy rozwijaniu naszego produktu współpracujemy z uczelniami i naukowcami. Możesz sprawdzić to tutaj. Nie ma lepszego miejsca, żeby poszerzyć swoją wiedzę.

Po trzecie: trafiasz do swojej “pierwszej pracy” która od razu okazuje się być super miejscem. Będzie Ci się chciało rano wstawać niezależnie od tego czy to piątek, czy poniedziałek!

Nie czekaj już na nic, napisz do nas i zacznij robić Internety z nami!

Miejsce stażu: Kraków

Napisz tutaj:     staz@synerise.com

 

 

 

Business Development

Plac Europejski 1
00-844 Warsaw
Poland

AI Research Center

Herberta 2
00-412 Warsaw
Poland

Company Headquarters

Podole 60
30-394 Krakow
Poland