Synerise Menu

Staż + Praca

Szukamy człowieka!

Który w firmie Synerise SA, pomoże nam w pracy nad naszym brandem. Zaczynamy od stażu, ale jak tylko poczujemy, że obu stronom praca pasuje, jest flow, przechodzimy na ”tryb normalnie pracujący”. Szanujemy dobra pracę, oraz swój i Twój czas poświęcony na szkolenie.

Zespół, który Cię potrzebuje, tworzy wszystko co znajduje się na stronie naszego produktu Synerise. Zajmuje się promocją marki, pomaga w tworzeniu komunikacji z klientem, dba o to by sama platforma Synerise była przyjazna dla użytkownika. Czyli po prostu jest odpowiedzialny za mega ważną rzecz – za to jak super produkt jest odbierany przez cały świat!

Jesteśmy organizmem zbudowanym z osób o różnych charakterach, ale na pewno każdy z nas jest entuzjastą tego co robi. To jest chyba najważniejsze wymaganie. Oprócz tego:

  • dobrze by było, jakbyś wiedział/a co to kampanie mailowe, wiedział/a jak wrzucić posta na firmowy fanpejdż
  • jakbyś kojarzył/a co to OR, CTR
  • wiedział/a co to aplikacja mobilna, sklep internetowy i miał/a choćby pomysł, jak się promuje i sprzedaje w internetach
  • mówił/a dobrze po angielsku – właściwie im lepiej tym jeszcze lepiej!
  • miał/a luz i umiał/a walczyć o pomoc przy wykonaniu swoich zadań (jak lew!)
  • czuł/a, że celem jest zrobienie zadania, choćby wymagało to bardzo dużego zaangażowania
  • miał/a poczucie humoru i dystans do siebie (to na początku powinniśmy napisać!)
  • chciał/a się uczyć od innych i we własnym zakresie – pomożemy z materiałami oraz własnym doświadczeniem

Jakie są plusy pracy u nas?

Po pierwsze: zdobywasz doświadczenie pracując jako product manager (najpierw junior, potem kto wie) w firmie, która tworzy kompleksowe rozwiązanie do obsługi sprzedaży w modelu omnichannel (poczytaj co to, dobrze wiedzieć)

Po drugie: jesteśmy jedną z wiodących takich firm w Polsce, mamy zasięg międzynarodowy, a przy rozwijaniu naszego produktu współpracujemy z uczelniami i naukowcami. Możesz sprawdzić to tutaj.

Po trzecie: trafiasz do swojej “pierwszej pracy” która od razu okazuje się być super miejscem. Będzie Ci się chciało rano wstawać niezależnie od tego czy to piątek, czy poniedziałek

Nie czekaj już na nic, napisz do nas i zacznij robić Internety z nami!

Pozdrawiamy!

Napisz tutaj:     staz@synerise.com