Aktualności

Nowości w programie AI Schools

20.02.2019

Dziękujemy wszystkim szkołom, które zgłosiły się do uczestnictwa w programie, a przez to postanowiły dać swoim uczniom szansę na więcej sukcesów w przyszłości. Pierwszy etap rekrutacji już za nami. Jest was ponad 500! Cieszymy się bardzo, że możemy wspólnie z Wami zmierzać do tego celu!

W ostatnich miesiącach Program AI Schools przyciągnął uwagę wielu firm, mediów i organizacji. Niezmiernie cieszymy się, że nasze grono sponsorów poszerzyło się. Podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos (World Economic Forum) dołączył do nas Bank Pekao S.A. jako partner strategiczny. Wesprze nas w obszarach kompetencji i finansów. Partnerami programu są również: Microsoft Polska, EY Careers, PZU, ŻABKA - mały wielki sklep, Carrefour, CCC Shoes & Bags, eobuwie.pl, Group One, Integrated Solutions, Media Expert, Orange, Oriflame i One Unity.

Przyszedł czas na kolejne działania przed pierwszymi lekcjami. Przeanalizowaliśmy różne programy nauczania, aby wybrać najlepsze praktyki i upewnić się, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele skorzystają na naszej inicjatywie. W tej chwili trwają przygotowania syllabusów i szkoleń dla nauczycieli. Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi placówkami, które będą testować syllabusy. Zostaną one 1 września 2019 r. udostępnione wszystkim szkołom, które zakwalifikowały się do projektu. Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć wspaniałą przygodę i zmienić z Wami polskie szkoły!

---

  

1K+ amazing features

We took a step further and created a set of amazing tools for a variety of purposes that makes it the ideal point to start building and growing your dream.

1 month onboarding support free

Use our dedicated support email to send your issues or suggestions. We are here to help anytime: support@synerise.com